Opakowania dla gastronomii

Opakowania są jednym z produktów, które najbardziej kojarzą się z marką AKAR. Znajdują się one w naszej ofercie od 1992r., czyli od momentu powstania firmy. Przez tak wiele lat ewoluował zarówno rynek producentów jak i sami konsumenci, jednak to, co jedno pozostało w naszych opakowaniach wciąż tak same to jakość i coraz większe doświadczenie w tworzeniu najlepszych opakowań dla gastronomii.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych obecnych oraz przyszłych klientów do odwiedzania naszego katalogu produktów online. Znajdą w nim Państwo całą aktualną ofertę naszej firmy, a w niej m.in. właśnie opakowania dla gastronomii.

Wyjątkowa oferta

W czasach, gdy liczy się czas oraz wygoda, jednorazowe opakowania stały się niezbędnym elementem każdego baru, restauracji i punktu gastronomicznego. Nasze opakowania dla gastronomii, to takie artykuły jak kubki do gorących oraz zimnych napojów, kubki koktajlowe, opakowania styropianowe, opakowania kartonowe, pojemniki opakowania na jedzenie na wynos, pojemniki na sałatki i surówki, pojemniki na ciasta, a nawet serwetki i obrusy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by w naszej ofercie znajdowały się jak najlepsze produkty w jak najlepszej cenie dla branży gastronomicznej.

Opakowania gastronomiczne z nadrukiem

W naszym katalogu znajdą Państwo także opakowania dla gastronomii oznakowe ozdobione profesjonalnym nadrukiem. Dlaczego warto stosować indywidualne nadruki na opakowaniach? To przede wszystkim świetne miejsce na reklamę oraz promocję Waszej firmy samego przedsiębiorstwa. Jest to najważniejszy argument przemawiający za tym, aby stosować nadruki na wszystkich opakowaniach, które otrzymują klienci.

Sprawdź naszą ofertę w katalogu internetowym dla opakowań gastronomicznych oraz opakowań gastronomicznych z nadrukiem, a następnie zadzwoń do nas skontaktuj sie z nami, aby uzyskać więcej informacji. Czekamy właśnie na Ciebie!