Kubki papierowe z nadrukiem

Papierowe kubki do kawy i herbaty zyskują coraz większą popularność. Ze względów estetycznych, marketingowych, praktycznych. Ale jest jeszcze jeden powód. Na świecie powoli wprowadzane są przepisy, które zmniejszają udział kubków produkowanych z tworzyw sztucznych, dlatego kubki papierowe są doskonałą alternatywą i godnie zastępują swoich plastikowych braci.

Już dziś są coraz bardziej popularne, stosowane w automatach vendingowych na stacjach, w barach i sklepach. Czy możesz to wykorzystać w celach marketingowych? Oczywiście!

Dlaczego papierowe kubki z nadrukiem są popularne?

Stosunkowo niskie koszty produkcji w połączeniu z możliwością stworzenia z nich nośnika informacji – i to nie byle jakiej – ale konkretnej reklamy wydrukowanej według indywidualnego projektu graficznego, to świetna okazja do prezentacji lub utrwalenia wizerunku firmy na rynku. To również świetna okazja do budowania ciepłego wizerunku, do reklamy ogólnej, jak i tej bardziej szczegółowej. Wyobraź sobie logotyp Twojej firmy umieszczony na papierowym kubku, który widzą wszyscy zanim wezmą upragniony łyk smacznej gorącej kawy lub herbaty.

Kubki z indywidualnym nadrukiem

Personalizacja reklamy poprzez kubki papierowe z nadrukiem i indywidualny projekt to strzał w dziesiątkę przy okazji reklamy podczas konferencji, bankietów, szkoleń, czy chociażby codziennej, rutynowej pracy w biurze. Papierowe kubki do kawy z dowolnym nadrukiem wysokiej jakości i to w dobrej cenie – rewelacja. Kliknij tutaj i sprawdź naszą ofertę. Już dziś pomyśl o kolejnych zastosowaniach kubków papierowych ze swoich własnym nadrukiem.