Oferta na naczynia jednorazowe

Opakowania dla gastronomii oraz kubki papierowe z nadrukiem to tylko część naszych produktów. Przeglądając naszą ofertę znajdą w niej Państwo także naczynia jednorazowe.  Zapraszamy już teraz do odwiedzenia naszego katalogu online gdzie umieściliśmy wszystkie nasze produkty z tej kategorii m.in. naczynia jednorazowe plastikowe, papierowe, tekturowe, styropianowe oraz z otrąb.

Oferowane przez nas opakowania zyskały uznanie w branży gastronomicznej, dzięki czemu staliśmy się rozpoznawalną lokalną marką. Pozwoliło to przygotować naszym klientom rozbudowaną ofertę obejmującą różnorodne produkty i akcesoria, w której każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Naczynia jednorazowe – na przyjęcia i do cateringu

Oprócz najpopularniejszych i powszechnie stosowanych naczyń dla gastronomii posiadamy również bardziej wyspecjalizowane produkty, np. jednorazowe foremki aluminiowe, tacki, filiżanki, papierowe półmiski, naczynia z otrąb. Wszystkie artykuły w naszej ofercie są wysokiej jakości dzięki czemu nadają się do celów spożywczych, a także dla branży gastronomicznej.

Jesteśmy renomowanym dystrybutorem naczyń jednorazowych, co gwarantuje Państwu najwyższy poziom obsługi. Jako dystrybutor jednorazowych naczyń takich jak talerze, kubki czy sztućce, współpracujemy z wieloma liczącymi się producentami i importerami.

Wszystkie naczynia jednorazowe oferowane przez naszą firmę, w tym papierowe, plastikowe, styropianowe i z otrąb,  pomimo, że z zasady jednorazowe, są najwyższej jakości. Każdy artykuł, który trafia do naszej oferty jest starannie wybierany i selekcjonowany, z uwzględnieniem jego jakości, ceny i bezpieczeństwa dla środowiska. Tak przygotowana oferta wyróżnia nas na rynku producentów i dystrybutorów opakowań jednorazowych..

Zapraszam do kontaktu z nami!

Andrzej Karamon, AKAR.