Kubki koktajlowe na wiosnę i lato już w sprzedaży!

Lato zbliża się już wielkimi krokami. Przedsmak możemy poczuć już teraz – piękna pogoda, życiodajne słońce, wiatr  we włosach i budząca się energia. Zastanawiałeś-aś się czy jesteś już dobrze przygotowany-a na sezon? Nie przejmuj się, odpowiemy na Twoje potrzeby.

Spragnieni klienci szukają napojów zaspokających pragnienie już teraz. Wybraliśmy dla Ciebie wyjątkowy produkt – kubek do koktajlu wykonany z estetycznego, pięknego tworzywa o wysokiej klarowności i dodatkowym efekcie odbijania refleksów światła. Jesteśmy pewni, że to najlepszy wybór, aby zapewnić Ci większą sprzedaż napojów. Pamiętaj, że klienci kierują się zmysłami. Wzrokowy, spontaniczny wybór jest jednym z najczęstszym i najbardziej dochodowym, dlatego tak ważny jest atrakcyjny design opakowania nadający wyrazisty charakter

Kubki koktajlowe

Oferowane przez nas kubki do koktajlów przepięknie się prezentują. Dodatkowo napoje, mrożona kawa, drinki alkoholowe lub sok w nich zawarte wręcz kuszą, aby je wypić, poczuć ten niesamowity smak i ugasić pragnienie. Kubek do koktajlu przede wszystkim rewelacyjnie eksponuje zarówno słodki deser, jak i galaretkę, shake, smoothie, lody lub jogurt warstwowy wyróżniony spośród pozostałych, a zatem klient chętniej niż zwykle kupi Twój produkt, a nie konkurencji. Doskonale sprawdzają się w punktach sprzedaży – kawiarnie, restauracje, punkty gastronomiczne – a także na imprezach plenerowych i wyjazdowych, koncertach, eventach i przyjęciach na świeżym powietrzu. Do kubków koktajlowych dopasowaliśmy piękne wieczka, w zależności od spersonalizowanych oczekiwań:

  • płaskie,
  • wypukłe, 
  • z nacięciem na słomkę (płaskie bądź wypukłe),
  • bez nacięcia na słomkę (płaskie bądź wypukłe).

Wieczka dają możliwość kreatywnych kombinacji – w kubku wypełnionym jogurtem naturalnym na wieczku płaskim umieszczamy wieczko wypukłe, a w przestrzeni pomiędzy wieczkami lokujemy pojemnik zamykany typu dip. Wypełniamy go płatkami zbożowymi, orzechami, ziarnami, bakaliami, suszonymi owocami i innymi dodatkami. W ten sposób dajemy klientowi możliwość zrobienia sobie przepysznego musli, kiedy dojdzie do domu lub w trakcie przerwy w pracy. Daje to niesłychany komfort dla klienta i gwarancję, że będzie do Ciebie wracał, a Twoje dochody wzrosną.

Nasza oferta

Szeroka gama pojemności – 300-650 ml – dostosowana jest do Twoich potrzeb. Oferujemy kubki do koktajli w następujących pojemnościach:

  • 200-250 ml
  • 250-300 ml (w dwóch aranżacjach – z wyższym i niższym uskokiem, co jest ważne jeśli życzysz sobie nadruk reklamujący nazwę marki, logo lub inną grafikę)
  • 300-350 ml
  • 300-425 ml
  • 400-550 ml
  • 500-650 ml

Do każdego kubka koktajlowego przygotowaliśmy szereg dodatków. Począwszy od wieczek, poprzez kolorowe słomki, aż po doskonałe nadruki. Nadruk logo, nazwy lub innej grafiki na kubku do koktajlu dodatkowo zachęca klientów do zakupu i zapewnia zapamiętanie Twojej marki przez konsumenta. Dzięki temu, że tworzywo PET, z którego wyprodukowane są kubki jest świetnym materiałem do nadruku, logo marki i grafika prezentowane są w najlepszej jakości, w porównaniu do nadruków na innych tworzywach.

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę: https://opakowania-akar.pl/kat/193/kubki-koktajlowe