B2B

Dla naszych klientów udostępniamy system B2B dzięki możliwy jest nieograniczony dostęp do naszej oferty oraz składanie zamówień online.

Doskonale wiemy jak ważna jest kompleksowa obsługa klientów oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających firm. W związku z tym wśród naszych narzędzi, które udostępniamy klientom znajduje się nowoczesna platforma B2B.

SYSTEM B2B

System dostępny jest pod adresem: https://logowanie.opakowania-akar.pl/Default.B2B.aspx. Dostęp możliwy jest tylko po uzyskaniu loginu i hasła, dlatego przeznaczony jest tylko dla naszych stałych klientów. Rozwiązanie to oferuje mnóstwo korzyści oraz jest jednocześnie łatwe w obsłudze, dzięki z obsługą systemu poradzi sobie każda osoba. W przypadku trudności ze składaniem zamówień lub inną funkcją B2B służymy pomocą i wsparciem.

ZALETY B2B

Obecnie korzystamy z systemu Mistral Business B2B, który użytkownikom oddaje wiele możliwości. Po zalogowaniu do systemu możliwy staje się np. podgląd produktu z jego stanami magazynowymi oraz indywidualną ceną przypisaną do klienta.

Do dyspozycji klienta oddajemy natomiast uporządkowane oraz przejrzyste kategorie, które ułatwiają wraz z wyszukiwarką nawigację po B2B:

Klient na bieżąco jest informowany o postępie w realizacji zamówienia poprzez powiadomienia e-mailowe. Oczywiście funkcji w systemie Mistral B2B jest znacznie więcej, a wszystkie wpływają na komfort ze składania zamówień online.

JAK SKORZYSTAĆ?

Jeżeli jesteś już naszym klientem to wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przeprowadzimy Cię przez cały proces korzystania z B2B. Jeżeli natomiast chcesz dopiero zacząć z nami współpracy napisz do nas, aby dowiedzieć się o warunkach współpracy.